Blog / novinky

Cover for Roman Tomeš - Fanklub
2,227
Roman Tomeš - Fanklub

Roman Tomeš - Fanklub

Vítejte na stránkách oficiálního fanklubu Romana Tomeše!

www.romantomes.cz

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Festival Prague Pride není jen o hudbě, tanci a večírkách, ale především o lidských právech LGBTQ+ komunity. 🌈 Ta plně podporuje celý tým Hedwig v čele s představitelem hlavní role Roman Tomeš - Fanklub✅ Ačkoliv je sám “heterákem”, podporuje otevřeně manželství pro všechny i adopci stejnopohlavními páry. 🥰 Láska je totiž pro všechny!

Roman Tomeš: “Já vnímám především to, že láska je pouze jedna. Buď k někomu chováte čisté city, nebo je nechováte. To je jediné, co má rozhodovat. Jsem pro manželství pro všechny, neboť by se v lásce nemělo bránit.

Adopci stejnopohlavními páry podporuji. Dobrým a milujícím rodičem může být každý, stejně tak rodičem nemilujícím. Pokud dáte dítěti dost lásky, bude do života připravené a emocionálně vyrovnané. Ať je rodičem kdokoliv, kdo je připraven unést tuto náročnou úlohu a v moudrosti děti vychovávat. Sexualita pro mě není rozhodující.”

A jak se mu hraje role Hedwig jako “heterákovi” a tátovi od “tradiční rodiny”? “Je jedno, kým jste, poněvadž jde především o myšlenku, kterou chceme předat. A tu může předat stejně homosexuál, transsexuál, heterosexuál nebo třeba bezpohlavní bytost. Kdokoliv.“

HEDWIG PRO PRAGUE PRIDE 2022 hrajeme 9. a 11. srpna v Malostranská beseda Klub

#praguepride #praguepride2022
... VíceMéně

Termíny na prázdninové měsíce. Užívejte léto a přijďte za kulturou🙏❤️ ... VíceMéně

Termíny na prázdninové měsíce. Užívejte léto a přijďte za kulturou🙏❤️

Termíny na červen, těším se. 🙏 ... VíceMéně

Termíny na červen, těším se. 🙏
Ukázat více